agressor syndicate

Friday, February 23, 2007

8:35AM - hallo, i've got a mac

tad es arī varu beidzot salikt smaidīgās mac sejiņas un stāstīt, cik ļoti mac ir friendly šai lapai un, ka viss, kas te ieklabināts nāk no macbook plastmasas podziņu izraisītajiem impulsiem. kā jau tas pieklājās, macbook, protams, nav man, macbook ir draudzenei, viņai tiešām bija nepieciešams portatīvais dators, es tikai stāstīju, ka mac ir viens no svarīgākajiem dzīves pozitīvajiem lēmumiem. tiesa ne es, ne viņa, mēs neko daudz no tā agregāta nesaprotam, sevišķi pietrūkst legāla programma, kas aizvietotu wordu, jo šim kompis tiks rādīts visām inspekcijām, vidiem un sašļukušajam actionman, kuram tagad savu draudzenei pirkto macbook nāksies pārdot. bet ko nu tur: perfekts, smooth, cute, user friendly, vienkāršs, nav vīrusu, nekarās u.tml. bet, ja pavisam nopietni, tad, protams, revolution.lv crew bija lielākā ietekme, lai tas būtu tieši macintosh. paldies!

Current music: the chemical brothers - electronic battle weapon 8
(2 comments | comment on this)

Wednesday, February 21, 2007

1:23PM - colleagues #3

sakarā ar to, ka no rīta izgāzu rīga - jelgava - rīga, pārslēdzu attiecīgos līgumus, izdarīju citas papīru lietas, nopirku trūkstošus būvmateriālus un tomēr atļāvos k-rauta 5% atlaižu karti pa 5 ls, tagad darbā jūtos apgarots, daudz paveicis un kaut kā paralēli blakuslietām jāpastrādā, nolēmu ieķebināt kaut ko žurnālā. kamēr ķeros pie stāsta varoņa, gribēju pateikt, ka jelgavai steidzami vajag piekļūt kohēzijas fondiem un salabot ceļus, bet to jau tāpat visi zina. jelgavā nav jāstāv rindās, atšķirībā no rīgas zemesgrāmatas, tur nav pat numuriņu, ķēpāšanās, protams, ir pie dokumentu iesniegšanas, bet visādi citādi fine. vismaz visur, kur jelgavā esmu bijis nākamais rindā esmu bijis es vai arī mans numuriņš uz maģiskā displeja parādās uzreiz pēc tā saņemšanas. jelgavā statoilā strādā vienš džeriks, kas arī ir kruts, jo pats atnāca uzlika celicai slotiņas un atskrūvēja to šcotku kājiņu, lai novietotu to pareizi, kopš pēdējās reizes, kad kāds to bija regulējis. vispār jelgavā, kur esmu gājis, strādā atsaucīgi klerki un paši atrod man labākos variantus, kā palīdzēt, ja vajag 7m³ konteineru durvju priekšā, tad būs, un pievērsim acis uz pašvaldības policiju vai saskaņošanu ar apsaimniekotājiem, aizplombēt ūdens skaitītāju var 2 nedēļu laikā, te būs numuriņš tiešajam darbu vadītājam, moš sarunāsi etc. ...bet tie ceļi
un tagad pie stāsta varoņa - kolēģa, kas savu darba laiku notusnī tepat, kur es. lindy, protams, arī ir pateicīgs objekts, bet satiku viņu vakar sapulcē un sapratu, ka viņa neko ievērības cienīgu nav paveikusi, kopš sevis bildēšanas un braukšanas pa tramvaja sliedēm vai arī tieši otrādi, par daudz paveikusi, jo jau paspējusi būt sutkās par braukšanu dzēruma un jauno gadu sagaidījusi ar līdzīgiem. kamēr lindy gatavojās noraut jumtu un pārsteigt mani ar kaut ko vēl oriģinālāku, atgriezīsimies pie kolēģa, par ko ir šis stāsts.
mazliet virs trīsdesmit, sešapadsmit mani vēderi (kas nav mazi) satilpst viņa vienā lielajā, kas ir panākts pateicoties baušķiniekiem, užavniekiem un šašlikam. nu nekas traks ar viņu nav, tikai tas, ka viņš neko nedara, tikai stāsta lietas, ko es jau zinu no galvas un mani galīgi neinteresē:
1) armijas laiki. protams, ka īstam vecim ir jādienē un jāredz sūds, sakarā ar to, ka kolēģis ir slīpēts un visādi mēģina sev iegūt mūsu pasaulē nenozīmīgus sīkumus, viņš arī armijā "dienēja" par plakātu zīmētāju. bet toties stāsti ir it kā būtu bijis pirmajā un otrajā karā. pateicoties iegūtajām prasmēm visas vhs kasetes ir smuki apzīmētas ar datumiem. ēters nepārtraukti ir jāieraksta, ja gadās kāds errors ekrānā, lai attiecīgie dienesti var attīt kaseti un paskatīties visu savām acīm.
2) visi sūkā, sarmīte sūkā. misters kolēģis dara neko (vēl vairāk kā es, dara neko), nu labi viņš laiž ēterā to, ko tu redzi savā zilajā tālrādē, ja nav tiešraides viss, kas ir jāizdara, ir jānospiež attiecīgās pogas, lai sāktos reklāma un atpakaļ. play pogas manipulators! toties jautri ir, kad kompis kaut ko ne to. viņš sāk lamāt to it kā tas būtu viņa dēls, kurš atkal nav ienesis avīzes. ir tā kā saka #revolution.lv - change user. kolēģe sarmīte dabū trūkties reāli, protams, tad, kad viņas nav. kolēga nospiež "play" un paziņo, ka sarmīte to nejēdzot un vispār ir kokaina, viņam viss besī, ko dara sarmīte tad, kad sarmītes nav. kamēr rakstīju šito penteri, ienāca kāds cits kolēģis, kaut ko pajautāja un stāsta varonis atrāvās no savas spēlītes, lai pieslīdētu man klāt un pateiktu: "tas gaisminieks visu laiku imitē darbību" un norēcās, lai atgrieztos savā solitaire partijā.
3) time killers. lai tiktu galā ar brīvajiem brīžiem, kuri ir praktiski visu laiku, viņš spēlē spēles, ja senāk tas bija biljards, tad, kopš uzlika jaunos kompjus, tas ir solitaire. liekas, ka mums te ir guru. viņš zina visus krievu seriālus sākot no brigada un beidzot ar pēdējo sasisto lukturu ielas sēriju. jo lieta, kas man patiešām traucē ir, blakus ieslēgts tellijs uz kura ar makarova pistolēm skaļi jo skaļi iet kārtējā krievu seriāla sērija. tv ir tāda priekšrocība, ka seriāli tiek iepirkti vismaz pa sezonām un tad visas kasestes stāv blakus, vajag tikai mainīt un nākamajā diena tu jau vari visiem pateikt kā beigsies prison break vai kas cits, šajā gadījumā, kārtējais krievu bojekviks. pats gan, izmantojot šo iespēju, noskatījos tikai hack pirmo sezonu, paldies dievam, tā bija angliski un varēju to mierā skatīties otrā telpā, kur kolēģis degunu nebāza. regulāri es tieku apgādāts ar jaunākajām debilajām ziņām kā ar kaut ko šausmīgi interesantu. piemēram, kolēģis pēkšņi sāk ņirgt balsī, atslīd pie manis un stāsta, ka krievijā tādā un tādā ciemā divi nobeigušies šņabja dzeršanas sacensībās, izdzerot 10 l šņabja. tālāk seko komentārs, ka viņi lohi un cik viņš var izdzert, kas viņam labāk garšo un, kur viņš varētu pacīnīties.
tieši tāpēc, ali man nebūtu jāklausās kaut kas par armiju, viņa māju, kas tika uzbūvēta tajos laikos, kad kvadrātmetrā mārupē mājas bija 200 ls. lai man nebūtu jāklausās kā ripo viņa chrysler vai cik sarmīte ir nelāga es bieži vien uzlieku austiņas un neko tajās neklausos, lai nav jādzird viss pārējais

Current music: silencio (austiņas uzliktas)
(2 comments | comment on this)

Monday, February 19, 2007

9:21AM - frida öhrn

paskatījos laacz, kurš parasti, ja kaut kur izdzird interesantas dziesmas, nekavējoties tās kaut kur izrok un uzraksta mazu peršiņu, lai visiem būtu skaidrs, kas un kā - šoreiz nekā. nācās pašam iepazīties ar frīdas ornas daiļradi, jeb kā viņa pati sevi vai bandu sauc - laura sweden. runa, protams, ir par saab 9-5 sport kombi anniversary edition reklāmu. paņem ar to, ka balss ir ļoti līdzīga, nu jau slavenajai, the knife solistei karīnai dreijerei andersonei. varbūt ne tik līdzīga, cik interesanta. atceros kā tad, kad pirmo reizi redzēju the knife - pass this on klipu, kas filmēts kaut kādā suburbijas pirtī, sāku meklēt vairāk info un, protams, pašu dziesmu vismaz .mp3 formātā, tad vēl nebija nekā. pat uzraksrtīju viņiem bla bla bla, bet tad jau tas songs bija brīvi pieejams un atkrita ķēpāšanās. zinu, ka uz jautājumu par spēlēšanu dzīvajā vai pat konci latvijā, grupas dalībnieks olofs dreijers teica, ka pagaidām viņi nespēlē dzīvajā, vienīgais viņš uzstājās kā dj un iedeva man vienu savu setu, kas starp citu vēl kaut kur uz kompja mētājās. bet turpinot par laura sweden, protams, viņiem top pirmais albums un reālas skaistās dziesmas publiski pieejamas nav. ierakstās, starp citu, viņi ierakstās tajā pašā studijā, kur the knife kaut ko ir darījuši - cosmos. šī atkal ir viena no tām dziesmām, kuru es varētu arī nopirkt itunes vai whatever kur, ka tikai būtu, tiesa soulseek un emuli darbinājis neesmu, atliek tikai vērties mazajā sūda klipā un cerēt, ka atlikusī dziesmas daļa būs tikpat aizkustinoša. ja nu vēl kāds nesaprata, laura sweden - release me, ir dziesmas precīzs nosaukums

Current music: saab 9-5 sport kombi anniversary edition ad
(7 comments | comment on this)

Wednesday, January 31, 2007

11:37AM - fuck swatch watch

awww, xmas dāvanai, nesot printeri, nositu mazu stūrīti (bilde), bet tas nekas, vinalga tas rokaspulstenis ir lielisks - storm: chemi square (nesasista bilde). chemi square ir no chemi laiduma, tikai kantains, manuprāt, izskatās labāk nekā apaļais (bilde). pirmais storms man radās gt iespaidā, kurš atnesās ciemos un teica: "omg, omg, omg! tik kruts pulkstenis - sarkans un nav neviena cipara (bilde)!" tad es viņu nopirku... tad mani pālī dzelzsceļa sliežu rajonā piekāva krievi un atņēma pulksteni. vēlāk nopirku vēl vienu tādu pašu. tagad saz viņu regulāri noslēpj, jo viņai nepatīk, ka viņš ir sarkans, bet tas tā. gribēju apstāstīt, kas mani varētu uzrunāt nākotnē:
- urwerk kādreiz radīja pulksteni junkers (bilde), kas notika pēc vācu puiku pieprasījuma par godu leģendārajai lidmašīnai junkers 52. seno čāzeri man negribās, bet pilnībā pietiktu ar urwerk 2o1 (bilde). viņiem tādi smuki kontroles panelīši ar hronometru, eļļas līmeni (kad maintainot vajag), precīzu pieregulēšanu and shit (bilde). ja kas tie sānskata pulksteņi radās, tāpēc, lai vieglāk būtu laiku nolasīt, turot rokas uz stūres, lai viena nav jāatrauj, kamēr bombardē ienaidnieku.
- hamilton x-o1 (bilde) tika izlaists par godu kubrika filmai 2oo1: a space oddysey, protams, 2oo1 eksemplārā. lielajā laikrādi tu vari redzēt normāli laiku, savukārt mazajos lodziņos redzās home time, dream time un gmt. laikam neesmu pārākais tās filmas fanāts, lai pirktu šo pulksteni un dzīvotu pasakā, bet smuks.
- nekad nav bijusi vajadzība pēc pulksteņa, kurā ir dimanti un kristāli, balto zeltu kausējušas jaunuves piķa melnā smēdē un laikrādis pat vēl rāda laiku, bet šis (bilde) jorga haiseka darinājums ir smuks. saucās xx-ray. nu ne tik smuks, cik interesants un varētu papildināt rokaspulksteņu krājumus, lai divreiz gadā to uzvilktu pie kaut kādas klozītes. attur, protams materiāls, kas ir 18k baltais vai rozā zelts. ak jā, tādi pasaulē ir tikai desmit.
- pavisam aizmirsu pastāstīt par tokudžina jošiokas (tokujin yoshioka) uzzīmētajiem laikrāžiem. minimālisms man vienmēr ir paticis (tāpēc tas sarkanais storm), bet šis arī ir īpašs (bilde), melnais vispār rauj jumtu nost (bilde), cik glīts

Current music: the chemical brothers - electronic battle weapon 9
(14 comments | comment on this)

Monday, January 22, 2007

6:55PM - bacon is a vegetable

(1 comment | comment on this)

Thursday, January 11, 2007

12:45PM - mel gibson was here

spoilers ahead! runa būs par apocalypto. jau laicīgi pasaku, ka man nepatika kristus ciešanas, jo nekas cits tur nebija, kā tikai nežēlīgi garš, detalizēts un kečupains jēzus via dolorosa
skeptiski pārcietu titrus un mazliet pat sapriecājos, ka sākums nav vienas vienīgas cīņas attēlošana džungļos, bet sižets pat mazliet pamainās. tad, protams, sākās gorefests ar ciemata izslaktēšanu, ceļš uz akmens pilsētu un... mela gibsona režijas stūrakmens - asiņaina galvenā varoņa pārvietošanās no punkta a un punktu b. aizmirsās viss, kas filmas sākumā interesantais saredzēts, jo tagad mums lielu daļu filmas bija jāskatās skrējiens. šoreiz asinis un regulārās nāves nebija apnicīgas un "tieši sejā", jo pirmiedzīvotāju slaktiņi vairāk atgādināja regulārā izdevuma national geographic pārlapošanu
gibson, kas nākamais? amerikāņu futbolista mokpilnais ceļš līdz touchdown izstiepts 2,5h garumā un papildināts ar kečupu?

(5 comments | comment on this)

Monday, January 8, 2007

1:08PM - benq welcomes

atnācu no atvaļinājuma un tagad mācos rakstīt, jo pa šo laiku darbā uzlikta kaut kāda melna, izliekta benq klaviat;ūra. pierdodiet pagaidām

(comment on this)

Thursday, January 4, 2007

4:28PM - flashbacks

a) vēsture atgriežas, lēnām, bet atgriežas un liek par sevi manīt
b) omg šis gads solās būt trieciennieks

Current music: alanis morissette - crazy
(comment on this)

Saturday, December 30, 2006

12:31AM - late friday night k-horn adventures

sakarā ar to, ka saz un mani dialogi uz mirkli nevedās, kā pudeles brāļi tika pieaicināti ice2 un hirins. viss sīkums, galvenais bija aisčega nogādāšana ķengaraksā, kas ir viņa temporary mājas. bļēēē! y jaunais saab ripo nice pie jebkura krustojuma, kad viņa mazais brālis lidostā gaida uz y'n'gt, aisčegs vienkārši ir tik konspiratīvs, ka gatavs sadirst jebko, lai tikai native k-hornians neuzzinātu, kur viņš dzīvo, kas viņš ir u.t.t. tātad - mēs izkāpjam pie mēbeļu nama "gauja", kas ir numur viens prūšu ielā un noteikti nav tas, ko aisčegs ir nosaucis par savas mājas numuru. aiss un viņa draugi (zvanīts tiek no viņa telefona andrejam) zina, ka aiss dzīvo 32 numurā. mēs viņu vedam, ņemamies, pa ceļam satiekam īkšķa lieluma puiku ar diviem sabutiļņikiem (2x lielākiem par mazo), kas neizrāda interesi, bet gatavi piedalīties kautiņā vai dzeršanā, vai bērnu dārza ieņemšanā, vai jebkur citur, ko mazais sprīdītis teiks. maizais rekognaizo aisu, un jautā: "vai tu esi serjoga?" un uzreiz ar draugiem ķerās pie viņa axe iesmaržotajām padusēm, lai vestu viņu mājās... uz 32. numuru. bļē! viss ir bullšits, vairāki zvani andrejam, draudēšana aisam, viss pārējais noved pie tā, ka ice2 mūs ved uz mājām, bet absolūti ne tajā virzienā, kur teica, jo nr. 32. ir milzīga skola vai kāda cita valsts iestāde, kā mēs pa ceļam noskaidrojām. karoče, man liekas, ka mazais karatists bija kādreiz atrāvies no aisa, vai arī aisam ir bijis imaginery anālais rape ar mazā kikboksera mammu, bet sīkais ir gatavs atdot otru nedegošo summu "gribi būt miljonārs?" spēlē, lai tikai iešķiltu ice2 pa rijamcaurumu! karoče aiss neatjēdzas, bet saka, ka vedīs mūs pie sevis, mēs ejam atpakaļ, ielas citā pusē, par ko pārsteigts ir arī andrejs (friend vai friendfriend) un aši vien nonākam aisa dungeonā. viss! atpakaļceļš mikriņā, kura darbība (tāpat kā 15. trolley darbība) būtu jāaizliedz pēc plkst. 18:oo virzienā uz centru mēs piedzīvojam "ti meņja uvažaješ? - pej!" situācijas, vakariņas apsargu boifrendam, un ādas jakas (dubļonkas) perfomanci no rušonu 47, korpuss 2, dzīvoklis 18 dzīvokļa iemītniekiem. tagad toč' ieliešu sev mazliet džina un rūgtā citrona sajaukuma, lai varētu tev novēlēt ljg vai vienkārši daudz naudas. sic!
p.s. mxz, good lck in australia

Current music: weekender - hugo a gogo
(9 comments | comment on this)

Saturday, December 16, 2006

1:45PM

omg, vakardienas saz darba party. viss normāli, visu zinu, visu atceros, līdz pienāca finiša taisne, kad vaišļam pateicu, ka viņš vada pediņu šovu un dabūs trūkties no dieva, ja vēlreiz aicinās saz un fashion klubu. braucām no barona ielas (mazheq mājas rajona (sporta pils)) uz mājām (ģertrūdes iela) caur ķengaragu un, protams, phone - gone! te bilde ar mani, saz un manu dubultzodu, kura iemeslu es, protams, attaisnoju ar pīpēšanas atmešanu. vot sēžu tagad svētā tēva paltrakā, rakstu šo post un dzeru martini asti. šis kostīms, vienkārši ir ļoti viegli uzvelkams cut the shit! )

Current music: sky.fm - the christmas channel
(3 comments | comment on this)

Saturday, December 2, 2006

8:11PM - la piovra and cheating on roots

ierakstīju senčiem pirmās divas sezonas astoņkāja. jau redzu kā viņi skatās, runājas no tēmas: "skat, skat, atceries..." un atminās tos laikus, kad pirmo reizi ieraudzīja šo detektīvseriālu, bet var jau būt, ka nekā tāda nebūs. viss šķitīs tik sens un pastulbs, kā tagad jebkurš čaka norisa vai dolfa lundgrēna mūvis
vēl gribēju pateikt, ka šodien, pēc ilgu gadu uzticības, piekrāpu roots ar lloyd. redzēs, kas tur sanāks, bet nu elegantāk gan tagad ir

Current music: charlie clouser - hello zepp
(2 comments | comment on this)

Wednesday, November 29, 2006

9:38PM - clerks iicik laba clerks ii. atceroties pirmo daļu, nebiju gaidījis pat trešadaļu no tā visa. pēdējā laikā šķiet par maz vienkāršā bijis, ka šitā aizķēra

Current music: alanis morissette - everything
(3 comments | comment on this)

Sunday, November 26, 2006

12:39AM - snakes on a plane in a couple of seconds

noskatījos snakes on a plane filmu. tik ļoti nevelk līdz astoņdesmito gadu "b" klases mūvjiem, bet tik ļoti tam gribās būt tādam, ka nelabi sametas. 26.11.2oo6. šķiet, ka šis mūvis ir pārāk atpakaļ pagātnē. pat jebkuras trīs dolfa lundgrēna filmas ir labākas par šo vienu. spoileri, ja!? )
lieki piebilst, ka nav jēgas lasīt šo postu, ja nav redzēts snakes on a plane mūvis. es nopietni!

(2 comments | comment on this)

Saturday, November 18, 2006

8:15PM - pictures of the pictures

yell! meklēju razr instalācijas disku, lai varētru iedzīt born slippy pirmos akordus telefonā, kā sms meldiju, un kaut kādā klaviatūras kastē (!? wtf?) atradu bildes no ciemošanās īrijā, take one. atceros, ka mums beidzās digifočiks un nācās tālāk maukt ar disposable camiem, ko mēs arī darījām, so šī bilžu sesija tapa mirklī, kad līdām (un uzlīdām) otrajā augstākajā īrijas peak'ā ar nosaukumu devil's mother, devil's peak vai kaut kas tamlīdzīgs ar "devil". jau kopš tā laika es bēgošajai līgavai un gt solīju, ka ieskanēšu foto kopu un azsūtīšu viņiem. protams, es to neesmu izdarījis, tieši tāpat, kā ar mūsu itālijas bildēm, bet sakarā ar veiksmīgo atradumu un fočiku pie rokas, es nobildēju dažas fočenes. vārdusakot, bilžu bildes. skatu, kur redzams mans diņķis, atļāvos nelikt. ak jā trīs fočenes šajā pasākumā ir liekas, miniet, kuras pictures of the pictures are here )

Current music: underworld - rez
(comment on this)

Friday, November 17, 2006

10:39AM - sms tone

tagad man ir krutākais sms meldiņš! current un ex. kodu taču ievadīt mācēsi, lai paklausītos?

Current music: westbam - we'll never stop living this way
(10 comments | comment on this)

Saturday, October 21, 2006

9:39PM - seal and underworld

divi pēdējā laikā ekselentākie gigs! katrs pa savam - seal, kā sirdi sažņaudzošais mīlas skaistuma un ciešanu apdziedātājs kopā ar savu sievieti un underworld, kā retrospekcija kādam jābūt reivam, lai atkal atlaistu sevī mītošo reiveri. rave is not dead!

Current music: underworld - snake fighting
(7 comments | comment on this)

Wednesday, October 18, 2006

11:32PM - there's nothing more to tell you about

...ja tu neesi pamanījis, es aizgāju gulēt. youtube: love's divine, crazy

Current music: seal - love's divine
(3 comments | comment on this)

Thursday, September 28, 2006

9:22PM - gerka

tā un tā rakājos pa draugiem. skatos kaut kas mistiks un nepazīstams manos draugu draugos, click, show pikča! opā gerka! ex klasesbiedrs vidusskolā. nabadziņš aizmirsis, ka smukajai bildei jānovāc arī watermark, ko atstāj visādi portāli un tā, ja tur iepostē konkrētu bildi. uz bildes www.gerka.tauta.lv. browserī ierakstam www.gerka.tauta.lv. hmm iepazīšanās sludinājumi kaut kādi. gerka, cik atceros pirmais no klases nokniebās, jo savas mātes darba vietā - skolas virtuvē vakaros spaidīja vietējo mauku, kura tad arī drīz vien ļāvās. atceros kā mēs vēl no tālutālu skatījāmies, kā pareizi pieķerties pie stieņa un darīt stuff, ja nu pašiem darīšana sanāk ar kādu no sievietes ģenitālijām. gerka viens no pirmajiem apprecējās vai arī uztaisīja bērnu neatceros, bet nu sīkais viņam jau bija kādā 99. gadā. pēdējo reizi, kad satiku gerkinu, viņš strādāja gaterī un teica, ka iet labi, jo esot galvenais maiņas cilvēks. tagad es no viņa seksa anketas uzzinu, ka viņa darbības sfēra ir ražošana un pārstrāde, otrās pusītes vietā strīpiņa, ir bērni, vēlās sievieti no 18 līdz 35 gadiem, viņam ir 2o cm garš loceklis, interesē gan ģimenes veidošana, gan kopdzīve, gan sekss. seksā viņš ir maigs ar lielu pieredzi, viņam patīk reslings (seksā), pakļaušana un pakļauties un vēl par seksu viņs grib pateikt: "to vienkārši vajag darit un izbaudit sniegto baudu,bet nevis kulstit tuksus vardus..." lūk tāds gerka - nekas traks, bet tomēr pazīstams un tā. tāds mazs flashback, kad man te daži pazīstami uzķērās un trula joka un atsūtīja uz meilu savas seksuālās fantāzijas

Current music: b. fleischmann - cain
(comment on this)

Saturday, September 23, 2006

11:41AM - curry with curry

saēdāmies kariju ar kariju indiešu restorānā un izdomājām, ka jāpaņem litrs johnny walker. tas vēljoprojām staigā pa galvu, bet es apmēram atceros dziesmu, ko saz dziedāja man vakar. viņas to esot dziedājušas vidusskolā, kad ar draudzenēm dzērušas:

i'm drinking russian vodka every night tš tš,
i'm drinking russian vodka every night tš tš,
i'm drinking russian vodka, i'm drinking russian vodka, i'm drinking russian vodka every night tš tš.

i'm sleeping raskladuška every night tš tš,
i'm sleeping raskladuška every night tš tš,
i'm sleeping raskladuška, i'm sleeping raskakladuška, i'm sleeping raskakladuška every night tš tš.

i'm kissing tjotja maša every night tš tš,
i'm kissing tjotja maša every night tš tš,
i'm kissing tjotja maša, i'm kissing tjotja maša, i'm kissing tjotja maša every night tš tš.

idut idut tri kurici, pervaja v peredji, vtaraja za pervoi, a tretaja s zadi,
a ja odin, sižu na trotuare i vot što vižu ja,
idut idut tri kurici, pervaja v peredji, vtaraja za pervoi, a tretaja s zadi...

(comment on this)

Wednesday, September 20, 2006

10:44PM - š=š

šlesers ir šausmas. es zināju to, bet tagad esmu vēl vairāk pārliecināts. ryanair prezidentam uz filmēšanu iedotais t-krekls ar "š" superman logo vietā, enerģijas dzēriens "kas notiek latvijā?", reklāma, kas varētu reklamēt pilnīgi jebko citu, tikai ne cilvēku ir vājprāts. repše, kas notriec puspliku veci ir krietni labāks nekā šlesers. šlešers ir vienkārši demokrātijas šausmas un kapitālisma pārpratējs politiskajā plānā. šī nav politiska reklāma, es nebalsošu par šleseru!

(5 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries | Next 20 entries)